Ana sayfa

Bestaro Machinery Co.,Ltd şirket Profili

şirket Profili

 1987 yılında kurulan Bestaro MakinaÇin'de vinç ve malzeme taşıma ekipmanlarının tanınmış bir profesyonel üreticisi ve servis sağlayıcısıdır.

 

Ana ürünler: tek ve çift kiriş gezer vinçler, tek ve çift kiriş portal vinçler, pergel vinçler, vinçler, elektrikli vinçler, istifleyiciler, hidrolik asansörler, elektrikli düz arabalar,AGV robotları, vinç aksesuarları.

 

Sıkı kalite kontrol sistemi

 Fabrikamız geçtiGB/T19001-2016/ISO9001: 2015kalite yönetim sistemi belgelendirmesi, tüm ürünler CE sertifikalarına uygundur, gibi birçok ünlü markaya kaliteli ürün ve hizmetler sunuyoruz.Gree, Siemens, Chevrolet,CRRC etc

 

Güçlü OEM servis ekibi:

Profesyonel tasarımcılar, gerçek ihtiyaçlarınıza göre makul çözümler sağlayabilir; Biz'Dünyanın her yerindeki müşterilere 5000'den fazla kasa tedarik ettik.

 

Bir çözüm ister misin?Hızlı bir teklif almak için bize ulaşın!

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

1987 yılında kurulan Bestaro Makina, profesyonelÇin'de taşıma ekipmanları üreticisi.

 

1~20 ton tek kirişli gezer vinç, 5~300 ton çift kirişli gezer vinç üretebiliriz,1-50ton tek kirişli gezer vinç ve 5~1000 ton çift kirişli gezer vinç, 0.5~80 ton tel halatlı elektrikli vinç, Hidrolik kaldırıcı çeşitleri, istifleyiciler, 1-500 ton transfer agv arabaları, AGV robotları,bizimkaldırma ekipmanlarıbirçok ülkeye ihraç edilmektedir.

 

Şirketimizin sahip olduğuzenginyüksek kaliteli OEM yapmak için deneyim ve teknikODM vinçler ve kaldıraçlar, kaldırıcılar, agv arabaları.Hizmet verdiğimiz markalar: Chevrolet,Gree, Siemens, CRRC,vb.

 

Amacımız "Dahice kalite, garantili hizmet" dir.Fabrikamızı ziyaret etmeye ve ürünlerimizi seçmeye hoş geldiniz.

video
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Bestaro

No. Çalışanları : 100~120

Yıl kurulan : 1987

İhracat p.c : 60% - 70%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Bestaro Machinery Co.,Ltd Sertifikalar Çin Bestaro Machinery Co.,Ltd Sertifikalar Çin Bestaro Machinery Co.,Ltd Sertifikalar Çin Bestaro Machinery Co.,Ltd Sertifikalar