Mesaj gönder
Ana sayfa Haberler

Çin Bestaro Machinery Co.,Ltd Şirket Haberleri

Sertifika
Çin Bestaro Machinery Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Bestaro Machinery Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Bestaro Cranes. yüksek kaliteli vinç ürünlerine ve kusursuz hizmete sahiptir, uzun vadeli işbirliğini sürdürmeye devam edeceğiz.

—— Bay Pravin Surve

Burada 5 tonluk tek kirişli gezer vinç satın aldım, işbirliği süreci çok keyifli, çok profesyonel ve güvenilir bir vinç tedarikçisi.

—— Bay Vincent

Bestaro Cranes'ten 30 tonluk portal vinç satın aldım, hızlılar, profesyoneller ve müşterilerin ihtiyaçlarını ön planda tutuyorlar, onlarla çalışmaktan gerçekten keyif alıyorum.

—— Bay Paul Alexder

Ben sohbet şimdi
şirket Haberler
hakkında en son şirket haberleri Bolivya'ya İhracat

Bolivya'ya İhracat

[2022-05-21 16:32:50]
Çift Kirişli Portal Vinç Avantajları: Portal vinçler, havai pistler yerine zeminde hareket ettiğinden, bir pist yapısına ihtiyaç duymazlar. Ayrıca genellikle somut temeller gerektirmezler. Kurulumları hızlı ve basittir. Portal vinçler bazen çevreye göre köprülü vinçlere göre önemli ölçüde maliyet ... Daha fazla bilgi edinin
hakkında en son şirket haberleri İtalya'ya İhracat

İtalya'ya İhracat

[2022-04-01 16:38:36]
İtalya'ya Çift Kirişli Portal Vinç İhracatı Çift kirişli portal vinç, güçlü taşıma kapasitesi, geniş açıklık, iyi genel stabilite, birçok çeşit, yüksek saha kullanım oranı, geniş çalışma aralığı, geniş uyarlanabilirlik ve güçlü çok yönlülük özelliklerine sahiptir, ancak kendi kalitesi tekli vinçten ... Daha fazla bilgi edinin
Page 1 of 1